Wybory samorządowe już za nami. Co prawda, długie oczekiwanie na ogłoszenie wyników przez Państwową Komisję Wyborczę nie powodowało jakiegoś specjalnego entuzjazmu ale wynik już tak.

Do rady weszło 9 radnych z KWPO. Wśród nich jestem i ja z poparciem 466 miszkańców naszego miasta . Im właśnie należą się szczególne podziękowania.

10390917_394656220709943_6627818042309968489_n

TO DLA NICH POŚWIĘCĘ SWÓJ CZAS I ENERGIĘ aby: dokończyć budowę ringu, by mieszkańcy Śródmieścia nie mieszkali w miejscu, gdzie tylko słychać warkot i czuć spaliny samochodów, poprawić nawierzchnie dróg i chodników w Śródmieściu, zapewnić nowe miejsca parkingowe, stworzyć przyjazny klimat dla osób prowadzących działalność, by w Śródmieściu było centrum miasta, stworzyć małe place zabaw na istniejących skwerach co potwierdzi, że Słupsk jest miastem familijnym – przyjaznym rodzinie.

Nowa rada to nowe wyzwania. Trzeba więc dobrze przyjrzeć się możliwości współpracy wszystkich radnych, którzy dzięki Słupszczanom uzyskali swój mandat.

Niestety – prezydentem miasta nie został popierany przeze mnie Zbigniew Konwiński. Słupsk ma nowego prezydenta. 15308 mieszkańców naszego miasta poparło Roberta Biedronia z którym przyjdzie nam współpracować przez najbliższe cztery lata.

Pin It on Pinterest

Share This